30 sierpnia 2008

UpdateStar - zawsze aktualne programy

Bardzo trudno zapanować nam nad wszystkimi zainstalowanymi w systemie programami aby zawsze były w najnowszej wersji, szczególnie wtedy gdy mamy ich mnóstwo. Zazwyczaj pracowicie szukamy aktualizacji na stronie producenta. Jest to męczące i nieraz o tym zapominamy ale powstało świetne narzędzie, które ten proces w pełni zautomatyzuje.

UpdateStar skanuje dysk w poszukiwaniu zainstalowanego oprogramowania a następnie sprawdza na stronach producentów czy nie ma aktualniejszej wersji. Jeśli znajdzie, poinformuje nas o tym sporządzając listę dostępnych aktualizacji. Możemy wtedy wybrać, które chcemy zaktualizować. Program stanowi również alternatywę dla systemowego apletu Dodaj/Usuń programy ale jest bardziej elastyczny. Oczywiście UpdateStar posiada również harmonogram automatycznej aktualizacji gdzie możemy ustawić częstotliwość sprawdzania uaktualnień.

UpdateStar instaluje się do C:\Documents and Settings\użytkownik\Dane aplikacji\UpdateStar
Przed uruchomieniem programu UpdateStar polską wersję językową po rozpakowaniu należy skopiować do C:\Documents and Settings\użytkownik\Dane aplikacji\UpdateStar\lang\pl (w miejscu użytkownik należy wpisać własną nazwę konta)

Jeśli z jakichś względów nie chcesz instalować UpdateStar-a aktualizację zainstalowanych aplikacji możesz przeprowadzić także przez internet wchodząc na stronę Secunia gdzie możesz skorzystać z testera on-line.

Producent: UpdateStar
System: Windows 2000/XP/Vista
Pobierz: UpdateStar 3.2
Pobierz: Spolszczenie

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarz musi dotyczyć publikowanego postu! W przeciwnym razie nie ukaże się.

Related Posts with Thumbnails