30 września 2008

iolo AntiVirus ™ - darmowa ochrona przed wirusami

iolo AntiVirus ™ zapewni bezpieczeństwo i pełną ochronę komputera przed różnego rodzajami wirusami czy innymi robalami. Posiada również, podobnie jak inne komercyjne tego typu programy, ochronę komputera w czasie rzeczywistym a więc automatycznie eliminuje wirusy zanim dostaną się do komputera. Ponadto skaner ten działa bardzo szybko i wydajnie nie obciążając zbytnio systemu. Codzienna, a nawet cogodzinna aktualizacja bazy definicji wirusów zapewnia na bieżąco wykrywanie najnowszych zagrożeń. Antywirus automatycznie integruje się z dowolną pocztą POP3 i eliminuje ewentualne, niebezpieczne załączniki. Aplikacja wyposażona jest w wygodny, ręczny skaner plików lub całego komputera oraz w zaplanowanych odstępach czasu.
Aby otrzymać beżpłatny klucz aktywujący subskrypcję bazy wirusów przez rok wejdź na stronę promocyjną i zarejestruj sie.
Uwaga! Jeśli Twoją domyślną przeglądarką jest Firefox z wtyczką Adblock Plus to przed wejściem na stronę promocyjną wyłącz tę wtyczkę. Inaczej nie zobaczysz przycisku "Continue".

To nie jedyna promocja firmy iolo technologies LLC. Jeśli znasz i używałeś kiedyś jedno z lepszych narzędzi do optymalizacji i naprawy systemu System Mechanic 8 to wejdź na stronę promocyjną a po rejestracji otrzymasz darmowy klucz aktywacyjny na 7 miesięcy!

Strona domowa: iolo technologies, LLC.
Licencja: darmowy do użytku domowego
Wymagania: Internet, IE6/SP2 lub nowsza
System: Windows 98/Me/2000/XP/Vista
Pobierz: iolo AntiVirus 1.5.3

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarz musi dotyczyć publikowanego postu! W przeciwnym razie nie ukaże się.

Related Posts with Thumbnails