16 grudnia 2009

T3Desk 2010 - zarządzaj oknami z efektem 3D

T3Desk 2010 został opracowany na podstawie pierwowzoru Madotate i podobnie jak on rozszerza możliwości systemowych okien dodając im trójwymiarowy efekt "3Dmized". Wszystkie minimalizowane okna umieszcza nie tylko do przycisku na pasku zadań, ale także wyświetla w przestrzennych miniaturach, które można powiększać, przemieszczać po całym ekranie, obracać na wszystkie możliwe sposoby, zmieniać ich perspektywę, a także regulować przeźroczystość. Przy umiejętnym rozmieszczeniu okien możemy uzyskać efekt pulpitu 3D.Minimalizacji oraz przywracaniu okna towarzyszyć mogą efekty dźwiękowe i animacyjne. Położenie okien zarówno dwuwymiarowych jak i przestrzennych są zapisywane, więc nie ma problemu przy późniejszym przywracaniu do pierwotnego położenia.
Okno minimalizujemy w ten sam sposób jak to zawsze czynimy, przez kliknięcie na przycisk Minimalizuj (w prawym, górnym rogu okna), ale z wciśniętym klawiszem Shift, Ctrl lub Alt, w zależności od ustawień w opcjach. Zamiast wciskania dodatkowego klawisza, możemy użyć prawego przycisku myszy.


Położeniem, perspektywą i obrotem okna manipulujemy prawym lub lewym przyciskiem myszy, chwytając i przeciągając dowolną jego część, a rolką zmieniamy rozmiar.

W ustawieniach znajdziemy więcej opcji konfiguracyjnych, które pozwolą dostosować pulpit do własnych potrzeb. W ostatniej karcie Exclusion mamy możliwość wyłączenia okien z obsługi przez T3Desk.

Strona domowa
Licencja: freeware
System: Windows 95/98/2000/NT/Me/XP/Vista/7
Pobierz: T3Desk2010.09.12.zip

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarz musi dotyczyć publikowanego postu! W przeciwnym razie nie ukaże się.

Related Posts with Thumbnails