9 grudnia 2010

Hamster Free Burning Studio - łatwe nagrywanie płyt CD, DVD i Blu-ray

HAMSTER Free Burning Studio to bezpłatna aplikacja do wypalania płytek CD, DVD i Blu-ray, która w wersji rozwojowej (beta) oferuje najczęściej wykonywane operacje na dyskach optycznych, czyli nagrywanie różnych danych (w tym obrazów ISO) oraz kopiowanie i klonowanie dysków do pliku na dysku lub bezpośrednio na krążek.
Zwarty i przejrzysty interfejs programu pozwala łatwo i szybko posługiwać się dostępnymi funkcjami, nawet początkującym użytkownikom, a dzięki metodzie "przeciągnij i upuść" także wygodnie.
W widoku kompaktowym, przeznaczonym specjalnie do zapisu danych wystarczy upuszczać wszystkie pliki bezpośrednio do okna programu, a program automatycznie rozpozna rodzaj włożonej płyty do napędu, jej rozmiar i maksymalną szybkość zapisu. Dzięki procentowemu wskaźnikowi zapełnienia płyty na bieżąco poinformuje nas o zbliżającym się jej zapełnieniu.Gdy zajdzie potrzeba skorygowania lub usunięcia z projektu błędnie umieszczonych danych, mamy możliwość przejścia do widoku tradycyjnego i dostosowania jego zawartości jeszcze przed wypaleniem.

W wersji beta nie są aktywne dwie funkcje Media Studio i Backup.

W sumie aplikacja przyda się przede wszystkim tym użytkownikom, którzy używają systemowego oprogramowania do zapisu danych na CD, DVD, Blu-ray, który nie obsługuje możliwości zapisu obrazu danych - ISO.

UWAGA! Program podczas instalacji domyślnie proponuje zmianę w przeglądarkach internetowych strony domowej i wyszukiwarki na Yahoo! Jeśli takie zmiany cię nie interesują, wcześniej nie zapomnij odznaczyć tej opcji.

Strona domowa | Freeware | Windows 7/Vista/XP (32-64bit.) | Pobierz

3 komentarze:

 1. Dobry program. Ściągnięty, a piracki nero wywalony

  OdpowiedzUsuń
 2. Też tak uważam. Prosty i łatwy w obsłudze, a dodatkowo ten interesujący, kompaktowy interfejs. Ciekawa alternatywa Nero dla tych, którzy nie chcą i nie potrzebują żadnych wypasionych, często nigdy nie używanych funkcji super "kombajnów", a właściwie kobył obciążających tylko system.
  Polecam, ja już używam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Hmm, przetestuje go. Do tej pory jechałem trochę na Nero i Ashampoo BS. Mam nadzieje, że wypala płytki bez żadnych większych kłopotów ;)

  OdpowiedzUsuń

Komentarz musi dotyczyć publikowanego postu! W przeciwnym razie nie ukaże się.

Related Posts with Thumbnails