24 kwietnia 2010

SkipScreen - wspomaganie pobierania plików z RapidShare, Megaupload i innych...

Większość serwisów oferujących darmowy hosting plików nakłada na użytkowników (bez opłaconego konta) ograniczenia czasowe i konieczność przepisywania tekstu z obrazka (captacha) w odpowiednie pole, zanim będą mogli pobrać swój plik. Niejeden szuka wtedy jakiegoś programu wspomagającego i likwidującego wspomniane utrudnienia. Użytkownicy Firefoksa 3 mogą wypróbować nowe rozszerzenie.

SkipScreen jest darmowym rozszerzeniem przeglądarki Mozilla Firefox, które skutecznie pomija potrzebę klikania i czekania na uaktywnienie pobierania plików ze stron takich jak RapidShare, Megaupload, Mediafire, DepositFiles, HotFile, Uploadet.to, zShare, 4Shared.com i wielu jeszcze innych. Znacznie ułatwia i oszczędza czas potrzebny do ściągnięcia wielu plików.
Używanie go łącznie z innymi rozszerzeniami Adblock Plus (blokada reklam i banerów) oraz skryptem Cavern Links Checker dla Greasemonkey (dostosowywanie sposobu wyświetlania stron) jeszcze bardziej przyśpieszy i uprości pobieranie.


Po instalacji rozszerzenia niepotrzebne jest jego konfigurowanie, chociaż można wyłączyć z obsługi niektóre serwisy.

Aby pobrać dowolny plik z podanych wyżej serwisów, wystarczy tradycyjnie kliknąć na linku prowadzącym do niego, a wtyczka przejmie pobieranie (nawet jeśli używamy rozszerzenia Download Statusbar).

Jest to wczesna wersja beta i może nie pracować prawidłowo na wymienionych wcześniej serwisach. Nie wszystkie ograniczenia będą uwzględniane - patrz forum i FAQ. Dlatego należy uzbroić się w cierpliwość i często zaglądać na blog lub stronę aktualizacyjną updated upewniając się, że posiadamy najnowszą wersję.

Strona domowa
Licencja: freeware
System: Windows
Wymagania: Firefox 3.0>>
Pobierz: SkipScreen_beta.xpi
Pobierz: SkipScreen_beta.0.4.7xpi

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarz musi dotyczyć publikowanego postu! W przeciwnym razie nie ukaże się.

Related Posts with Thumbnails