13 stycznia 2009

Fox Tab - Przestrzenny menadżer kart w Firefox 3

Fox Tab to atrakcyjny dodatek Firefoksa 3 pozwalający w przestrzenny sposób przeglądać i zarządzać miniaturkami otwartych kart. Szczególnie przydaje się tym użytkownikom, którzy otwierają mnóstwo kart. Wtyczka umożliwia wygodne grupowanie, filtrowanie, zamykanie lub przełączanie pomiędzy kartami. Uruchomić można ją na kilka sposobów, wybierając komendę FoxTab z menu kontekstowego, przez kliknięcie na ikonkę w pasku narzędzi lub za pomocą skrótu klawiszowego [CTRL+Q].

Do opcji konfiguracyjnych dostaniemy się tradycyjnie, tak jak w innych dodatkach Firefoxa Narzędzia->Dodatki->FoxTab->Opcje lub prościej uruchomiając przeglądanie 3D i wybierając odpowiedni przycisk w lewym, dolnym rogu.

Jest wysoce konfigurowalny pozwalając dostosować do indywidualnych wymagań cały interfejs przez wybór odpowiedniego motywu oraz rozmiar poczynając od małego okna, a na pełnym ekranie kończąc. Sposób wyświetlania kart możliwy jest w pięciu dostępnych układach: Stos, Przepływ stron, Ściana, Siatka, Rząd i Karuzela z lustrzanym odbiciem oraz zmianą perspektywy!

Strona domowa
Wymagania: Firefox 3 lub wyższy
System: Windows XP/Vista
Pobierz: FoxTab1.2.1_pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarz musi dotyczyć publikowanego postu! W przeciwnym razie nie ukaże się.

Related Posts with Thumbnails