3 stycznia 2009

WPanorama - przeglądarka i wygaszacz ekranu panoram 360°

WPanorama to darmowe oprogramowanie, za pomocą którego wyświetlić można na pulpicie samoczynnie przewijane piękne panoramy 360° lub sekwencje zdjęć z różnymi dodatkowymi efektami. I to zarówno w pionie jak i poziomie, w zależności od orientacji zdjęć lub panoramy. Panoramę lub slajdy wyświetlać można zarówno w oknie, które dowolnie skalować można przez przeciąganie krawędzi (jak każde inne okno) lub w trybie pełnoekranowym, z dźwiękiem MP3, Wav lub Mid. Istnieje także możliwość zlokalizowania miejsca wykonania panoramy na mapie.

Wszystkie slajdy (format JPG lub BMP) i panoramy zapisywane są w folderze MojeDokumenty-->WPanorama i tam też należy kopiować pobrane z internetu dodatkowe slajdy oraz zdjęcia panoramiczne. A są przepiękne i jest ich mnóstwo do ściągnięcia, w tym również i polskie.

Drugą możliwością aplikacji jest wyświetlenie ruchomej panoramy w formie wygaszacza ekranu, który zawiera opcje konfiguracyjne pozwalające dowolnie, w różnych odstępach czasu zmieniać panoramy lub zdjęcia w formie slajdów.


Strona domowa
Licencja: darmowy (freeware)
System: wszystkie Windows
Pobierz: dodatkowe panoramy
Pobierz: WPanorama 9.4.1

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarz musi dotyczyć publikowanego postu! W przeciwnym razie nie ukaże się.

Related Posts with Thumbnails