20 kwietnia 2009

Rapidshare Plus - automatycznie pobieraj wiele plików

Jeśli próbowałeś coś ściągnąć z serwera RapidShare nie posiadając żadnego płatnego konta, wiesz jakie jest to uciążliwe. Równocześnie możesz pobrać tylko jeden plik i jeszcze musisz czekać kilkanaście minut na jego rozpoczęcie. Dopiero po ściągnięciu jednego możesz pobierać następny. W darmowym pobieraniu istnieją także ograniczenia szybkości ściągania co znacznie wydłuża jego czas pobierania. A co robić gdy plików tych masz ich kilka lub kilkanaście?

Rapidshare Plus 4 to darmowy menadżer, który automatyzuje pobieranie kilku plików z serwera RapidShare z dużą prędkością, uwalniając cię tym samym od irytujących czynności.
Menadżer sprawdza czy plik został w całości pobrany oraz czy przypadkiem połączenie internetowe nie zostało przerwane. Zamraża wtedy jego pobieranie a po odzyskaniu połączenia wznawia.

Jego obsługa jest bardzo prosta.

1. Na początku kliknij przycisk Browse [1] i wskaż miejsce zapisu pobieranych plików.

2. Następnie w pole [2] wklej link pobieranego pliku i potwierdź przyciskiem Add [3] Jeżeli linków masz więcej, powtórz tę czynność dla wszystkich.
W przypadku gdy jest to Linklista Rapidshare czyli kilka plików do pobrania w jednym adresie, link wklej w pole [4]. Po zatwierdzeniu przyciskiem AddLink [5] wszystkie pliki w nim zawarte zostaną umieszczone w oknie [6]. Te niepotrzebne, po zaznaczeniu możesz usunąć przyciskiem Delete.

3. Teraz wystarczy uruchomić pobieranie przyciskiem Download [7] i możesz obserwować pobieranie, które rozpocznie się od pliku umieszczonego na początku listy [6] aż do ostatniego. Ich kolejność można jednak dowolnie zmieniać metodą przeciągania lub odpowiednimi przyciskami.

Program jest typu portable i wszystkie ustawienia zapisuje w pliku .xml dzięki czemu uruchomić można go z dowolnego źródła nawet z dysku USB - pendrive.

Strona domowa: Alien333
Licencja: bezpłatny
System: Windows
Pobierz: Rapidshare Plus 4.0

1 komentarz:

Komentarz musi dotyczyć publikowanego postu! W przeciwnym razie nie ukaże się.

Related Posts with Thumbnails