4 listopada 2009

AnyFound Free Photo Recovery - odzyskaj utracone zdjęcia

AnyFound Free Photo Recovery to bezpłatne i łatwe w użyciu narzędzie pozwalające zlokalizować i odzyskać przypadkowo usunięte, zagubione lub uszkodzone pliki graficzne z dysku twardego lub innych przenośnych urządzeń USB, np. pendrive-ów czy kart pamięci aparatów cyfrowych. Doskonale radzi sobie z takimi formatami graficznymi jak BMP, JPEG (JPG), GIF, PNG, PSD, TIFF, WMF, EMF, ICO i wiele, wiele innych. Ma opcję podglądu plików jeszcze przed ich zapisem, co pozwala zorientować się o jego kondycji i możliwości przywrócenia.

W głównym oknie masz możliwość odzyskania zdjęć z uszkodzonych lub zagubionych partycji dysku twardego i urządzeń USB, klikając na pierwszą ikonę Deleted File Recovery, lub na drugą PC Partition Recovery, jeśli pliki przypadkowo zostały skasowane.
Po szybkim przeskanowaniu komputera i wyborze z listy nośnika, z którego utraciłeś zdjęcia, wciśnij przycisk Recovery uruchamiając tym samym jego analizę (co trochę potrwa), a następnie wyświetl rezultat skanowania przyciskiem Show file...

Jeśli nie uda Ci się uzyskać podglądu jakiegoś zdjęcia, wtedy marne masz szanse na jego odzyskanie. Zaznacz pliki możliwe do przywrócenia, lub tylko te, które chcesz odzyskać i zapisz je (Save File) na dysku.

Ostatnia ikona PC Resume Recovery pozwala wznowić ostatni wynik odzysku zdjęć.

Poczytaj też o innym programie do odzyskiwania (między innymi) zdjęć [DiskDigger]

Strona domowa
Licencja: freeware
System: Windows 98/2000/XP/2003/Vista
Pobierz: AnyFoundFreePhotoRecovery1.0.exe

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarz musi dotyczyć publikowanego postu! W przeciwnym razie nie ukaże się.

Related Posts with Thumbnails