18 stycznia 2010

Net Guard 2010 - zachowaj anonimowość podczas surfowania w internecie

Net Guard 2010 maskuje prawdziwy adres IP komputera i jednocześnie szyfruje połączenie za pomocą różnych algorytmów. Zapewnia użytkownikowi bezpieczne i anonimowe surfowanie w Sieci, utrudniając potencjalnym podglądaczom jego lokalizację, witryny jakie odwiedził, co wysyłał lub pobierał oraz z jakiego systemu i jakiej przeglądarki. Program obsługuje wszystkie przeglądarki internetowe, komunikatory (w tym Gadu-gadu, Skype), a także czaty, fora itp. Jest prosty w obsłudze i używać mogą go wszyscy, nawet mało doświadczeni użytkownicy. Niepotrzebna jest tu żadna wiedza z ich strony. Nie ma też potrzeby żmudnego konfigurowania przeglądarek, ani wyszukiwania aktywnych serwerów proxy.

Jednym kliknięciem myszy uruchomisz lub zakończysz anonimową i szyfrowaną transmisję...

Po prostu zainstaluj i uruchom aplikację, a następnie wybierz jeden z dostępnych adresów proxy. W wersji darmowej działa jednak tylko jeden Free UK Account - Limited - z ograniczoną szybkością, ale w warunkach domowych wystarczająca. Po automatycznym wprowadzeniu użytkownika (User name) i hasła (Password) wciśnij przycisk Login. I to wszystko. Od teraz możesz anonimowo przeglądać strony internetowe, rozmawiać przez komunikator lub wysłać pocztę.
Aby zakończyć szyfrowaną sesję i wrócić do prawdziwego adresu IP - kliknij przycisk Log Out.

Bardziej doświadczeni użytkownicy w ustawieniach (Configurations) mogą zmienić metodę szyfrowania: od niskiej 3DES, aż do najsilniejszej BLOWFISH. A także nieco innych opcji takich jak: automatyczne uruchamianie i logowanie aplikacji z systemem, minimalizowanie do tray-a lub wznawianie połączenia w przypadku jego zaniku. Inne funkcje niestety nie są dostępne w bezpłatnej wersji.

Jeśli chcesz sprawdzić czy adres IP został zmieniony wejdź na stronę http://www.adres-ip.pl lub http://whatismyipaddress.com.

Inny, podobny program: [NotMyIP]

Strona domowa
System: Windows XP/Vista/7 (32-64 bit)
Pobierz: Freedom1.0.zip

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarz musi dotyczyć publikowanego postu! W przeciwnym razie nie ukaże się.

Related Posts with Thumbnails