31 stycznia 2010

Rizone Memory Booster - inteligentna optymalizacja pamięci RAM

Wiele jest programów obiecujących przyśpieszenie komputera przez uwalnianie nieużywanej pamięci RAM. Jednak po dłuższym czasie ich używania nierzadko okazuje się, że przynoszą więcej szkody niż pożytku. System zamiast przyśpieszać - zwalnia!


Rizone Memory Booster to mały, nie wymagający instalacji program służący do optymalizacji pamięci RAM. Jest bezpieczny w użyciu ponieważ, w odróżnieniu od innych tego typu narzędzi, nie wymusza zwalniania dużych ilości pamięci do pliku wymiany, tylko nawiązuje połączenie z Windows API informując system, aby ten oczyścił obszar roboczy wszystkich procesów i zwolnił tylko te części pamięci, której nie potrzebują. A ponieważ robi to okresowo, poprawia ogólną stabilność i wydajność systemu.
Będzie także leczył wycieki pamięci, a w niektórych przypadkach może nawet odblokować zamrożone programy.
Jest bardzo prosty w użyciu i można go uruchomić z dowolnej lokalizacji, nawet z pendrive-a. Jeśli chcesz, aby uruchamiał się automatycznie razem z systemem, nie zapomnij zaznaczyć w opcjach tej funkcji. Możesz także ręcznie uruchomić optymalizację klikając Opimize Now!


Strona domowa
Licencja: freeware
System: Windows 2000/XP/2003/Vista/2008/7
Pobierz: memboost.zip

3 komentarze:

 1. Według mnie najbardziej udana aplikacja z tego gatunku programów.
  Na stronie producenta dostępna już nowa wersja 1.1.1.1006 - polecam

  OdpowiedzUsuń
 2. Skanowałem komputer programem ArcaMicroScan 2010.05.21 i ten skaner w tym programie wykrył dwa trojany.Musiałem go usunąć z komputera.

  OdpowiedzUsuń
 3. Na 20 skanerów online tylko ArcaVir "znalazł" problem i to raczej on go ma. Podobnie rzecz ma się z Twoim ArcaMicroScan. Radzę zmienić oprogramowanie antywirusowe.
  Zresztą sprawdź sam online: href="http://virusscan.jotti.org/pl/

  OdpowiedzUsuń

Komentarz musi dotyczyć publikowanego postu! W przeciwnym razie nie ukaże się.

Related Posts with Thumbnails