25 czerwca 2010

GetSystemInfo - zbierz informacje i zlokalizuj problemy komputera

Kaspersky GetSystemInfo to bezpłatne i niewymagające instalacji narzędzie, które pomoże nam zlokalizować liczne techniczne problemy komputera, błędne funkcjonowanie programów, wykryć znane i nieznane szkodliwe oprogramowanie i inne elementy. Sam jednak nic nie zmienia w systemie ani nie usunie malware, ale może pomóc zaawansowanym użytkownikom lub ekspertom np. na forach w zlokalizowaniu problemu.

Przeskanuje system, zbierze potrzebne informacje i zapisze je do pliku tekstowego lub opcjonalnie od razu prześle do analizy online GetSystemInfo Parser.


Samodzielna analiza zapisanego na pulpicie raportu niewiele nam powie, pomimo iż jest to zwykły plik tekstowy. Dlatego lepiej od razu przesłać go do analizy. Skaner zrobi to za nas automatycznie (jeśli nie wyłączyliśmy tej funkcji) i jeśli wszystko jest w porządku otrzymamy komunikat o utworzeniu raportu, wraz z losowo generowanym linkiem, który możesz później udostępnić specjalistom.

Jeśli czujesz się ekspertem i chcesz poznać bardziej szczegółowe informacje o swoim systemie, kliknij pod linkiem z prawej strony...

Uzyskasz online dostęp do podsumowania raportu, a w efektownych i posegregowanych kartach szczegółowe dane o systemie, urządzeniach, procesach i usługach, plikach, sterownikach, potrzebach ich aktualizacji i innych elementach.

Narzędzie pozwala dostosować głębokość skanowania, co przekłada się na jego szybkość i ilość informacji oraz wyłączyć z analizy systemowe foldery Windows czy system32 lub elementy takie jak procesy, usługi, urządzenia, rejestr i inne.

Strona domowa
Licencja: freeware
System: Windows 7/2008/Vista/2003/XP
Pobierz: GetSystemInfo.4.1.exe (od XP wzwyż)
Pobierz: GetSystemInfo.3.0.exe (dla Win 98/NT/2000)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarz musi dotyczyć publikowanego postu! W przeciwnym razie nie ukaże się.

Related Posts with Thumbnails