6 grudnia 2008

DriverMax - miej zawsze aktualne sterowniki

Najczęstszą przyczyną braku stabilności systemu są wadliwe lub przestarzałe sterowniki urządzeń, jakie zainstalowane są w komputerze. Warto zatem mieć je zawsze aktualne, w najnowszej wersji, tym bardziej, że producenci sprzętu bardzo często wypuszczają nowe wersje z poprawionymi błędami lub dodatkowymi funkcjami, co ogólnie poprawia stabilność systemu.

DriverMax to darmowe narzędzie służące do aktualizowania i instalowania sterowników różnego typu sprztęu zainstalowanego w komputerze. Nie musimy sami mozolnie wyszukiwać ich w swoich płytach CD, czy Internecie.
Program automatycznie sprawdzi bieżące wersje sterowników w systemie i poszuka w internecie bardziej aktualnych. Następnie sporządzi listę znalezionych, nowych wersji, a użytkownik sam zdecyduje, które z nich chce zaktualizować.

Sprawdzanie dostępności nowych sterowników można ustawić w określonych odstępach czasu: codziennie, tygodniowo lub co miesiąc. Po znalezieniu nowszych zostaniemy niezwłocznie poinformowani o tym przez agenta DriverMax.

Możemy także zrobić kopię zapasową używanych sterowników w systemie i wyeksportować je do skompresowanego pliku lub folderu. Po awarii i ponownej instalacji systemu Windows, wszystkie sterowniki będziemy mieli w jednym miejscu, co pozwoli nam na szybkie ich zainstalowanie.

Strona domowa
Wymagania: darmowa rejestracja
System: Windows 2003/XP/Vista/7
Pobierz: DriverMax 5.3
Pobierz z download.cnet.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarz musi dotyczyć publikowanego postu! W przeciwnym razie nie ukaże się.

Related Posts with Thumbnails