17 października 2009

IObit Security 360 PRO - za darmo przez cały rok

IObitCom znany jest ze świetnych i darmowych produktów, takich jak Smart Defrag czy Advanced System Care wydał nowe narzędzie IObit Security 360. Tym razem do walki ze złośliwym oprogramowaniem, który skutecznie wykrywa, usuwa i chroni komputer w czasie rzeczywistym przed programami szpiegującymi, robakami, koniami trojańskimi, botami, adware, keyloggerami itp. Dzięki własnemu silnikowi "Dual Core" szybciej przeprowadza skomplikowane analizy, a tym samym i skanowanie komputera. Doskonale też wykrywa i współpracuje z lokalnie używanymi programami antywirusowymi czy zaporami. Zapewnia też bardzo częste, nawet cogodzinne automatyczne aktualizacje, a harmonogram pozwala dokładnie zaplanować metodę skanowania komputera... Przeczytaj całość atrtykułu.


Tylko do 11 listopada 2009 roku masz okazję uzyskać za darmo licencję pełnej wersji PRO tego znakomitego programu. Nie otrzymasz tylko pomocy technicznej. Wersja Pro w stosunku do Free ma wzmocnioną ochronę przed złośliwym oprogramowaniem, mniejsze obciążenie systemu podczas skanowania, zaplanowane skanowania, automatyczną aktualizację o wysokim priorytecie.

Po wejściu na stronę promocyjną i zaakceptowaniu licencji wpisz swój adres e-mail, przepisz kod weryfikacyjny z prawej strony w odpowiednie pole i potwierdź przyciskiem Get Free Licence. Po odebraniu emaila kliknij na zawarty w nim link i pobierz najnowszą wersję IObit Security 360 Pro. Po instalacji i uruchomieniu programu kliknij na przycisk Ulepsz (Upgrade) zaraz za napisem Security 360, w miejscu logo PRO. Po otwarciu nowego okna skopiuj z e-maila otrzymany kod i wklej (nie wpisuj ręcznie kodu) w odpowiednie pole, a następnie potwierdź przyciskiem Uaktualnij (Activate). I to wszystko. Masz pełną wersję ważną na 1 komputer.

Tym razem program jest już z polską wersją językową.

AKTUALIZACJA!
W najnowszym wydaniu tego produktu dodano 7-mą funkcję, w karcie Narzędzia: IS360 Portable. Z pomocą tego narzędzia w łatwy sposób wygenerujesz przenośną wersję (portable) Security 360, ale tylko odmianę Free.

Przed aktualizacją do wersji 1.2 zrób zapasową kopię polskiego pliku językowego Polish.lng, który znajduje się w folderze Language, bowiem nie wiadomo dlaczego producent nie dołączył tego pliku. Mało tego, jeśli tego nie uczynisz nowy instalator nadpisze folder Language, usuwając tym samym spolszczenie! Po aktualizacji ponownie wklej ten plik do tego folderu.

UWAGA! Instalator proponuje dodatek do przeglądarek internetowych w postaci paska narzędziowego IObit Toolbar. Jeśli nie interesuje Cię ten pasek, podczas instalacji zwróć na to uwagę i usuń zaznaczenie z pola I Arge to Install the IObit Toolbar.

Strona domowa
Uzyskaj licencję PRO

12 komentarzy:

 1. Nie wiem skąd autor artykułu ma spolszczenie do programu. Zainstalowałem go zgodnie z poradami z artykułu i program nie posiada polskiej wersji językowej.

  OdpowiedzUsuń
 2. Jeśli automatycznie program nie uruchomił się w polskiej wersji jezykowej, kliknij Settings, dalej User Interface i z rozwijanego menu wybierz język polski.
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Kani, ty masz wersję 1.02 (jak ją pobrałeś ?), aktualnie pobiera się wersja 1.01 i tam faktycznie nie ma polskiej wersji językowej. Na stronie producenta nie znalazłem plików językowych. Czy mógłbyś udostępnić w jakiś sposób plik z językiem polskim ?

  OdpowiedzUsuń
 4. Sam jestem zdziwiony, że są problemy z polską wersją... Ja pobrałem plik instalacyjny klikając na odnośnik zawarty w e-mailu i jest to wersja IObit Pro 1.0.2.10 z polską wersją autorstwa M.Kotleszka. Pobrałem dzisiaj ponownie i nadal jest to ta sama wersja.

  Odnośnie polskiej wersji językowej proszę podać swój adres email. W moim profilu "O mnie" jest adres kontaktowy.

  OdpowiedzUsuń
 5. Aby mieć ten program w polskiej wersji, należy ściągnąć go z innej strony a nie ze strony producenta, gdyż na stronie producenta - nie wiadomo dlaczego - udostępniona jest starsza wersja programu (1.01). Ja ściągnąłem ten program ze strony: www.softpedia.com Jest tam dostępna nowa wersja programu (1.02)z polskim interfejsem.
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 6. Jak się okazuje, najnowsza wersja Security 360 1.1.0.30 też nie zawiera wersji polskiej :(
  Zrób zatem kopię zapasową spolszczenia i po aktualizacji wklej do folderu Language.

  OdpowiedzUsuń
 7. Szukam kopii pliku polish.lng dla IOrbit Security 360. Szukałem i nie mogę jakoś nigdzie znaleźć.

  Podajcie jakiś DOBRY link do np. IObit Pro 1.0.2.10 z polską wersją autorstwa M.Kotleszka.

  OdpowiedzUsuń
 8. Gdybyś czytał poprzednie komentarze to byś znalazł... jest na Softpedia.com.
  http://www.softpedia.com/get/Antivirus/IObit-Security-360.shtml

  OdpowiedzUsuń
 9. Gdybyś nie tylko czytał, ale i sprawdzał co kto tu podaje jakieś informacje to ja bym nie musiał od Ciebie czytać uwag o tym, że nie czytam poprzednich komentarzy.
  CZYTAŁEM TO. Aż taki to nie jestem by nie zauważyć powyższych wpisów. Próbowałem i nie udało się i dlatego zwróciłem się do Ciebie.

  A NA TEJ Softpedia.com POD PODANYM PRZEZ CIEBIE LINKIEM NIE DAJE SIĘ POBRAĆ.
  Miałem na myśli link do pliku polish.lng dla IOrbit Security 360 lu np. do jakiejś kopii zapasowej tego pliku.
  Dzięki za ewentualna pomoc.

  OdpowiedzUsuń
 10. LUDZIE POMOCY !!!
  DAJCIE JAKIŚ LINK DO PLIKU polish.lng

  OdpowiedzUsuń
 11. Spróbuj tu:
  http://wikisend.com/download/453088/is360prosetup.exe

  OdpowiedzUsuń
 12. Dzięki za starania i poszukiwanie, ale w pliku instalacyjnym z wikisend.com (ten lin w komentarzu powyżej) jest IS360 Pro, LECZ BEZ POLISH.LNG. Działa, zaktualizowałem, ale polska wersja niegdzie w katalogach nie występuje.
  NADAL SZUKAM SPOLSZCZENIA. Może być to: "polską wersją autorstwa M.Kotleszka. 11 listopad 2009 14:56" - to cytat z komentarza nr 7 (też szukałem w sieci, ale nie znalazłem).

  OdpowiedzUsuń

Komentarz musi dotyczyć publikowanego postu! W przeciwnym razie nie ukaże się.

Related Posts with Thumbnails