17 marca 2010

SpeedLord - uniwersalny dopalacz programów P2P

SpeedLord jest niewielkim programem, który znacznie przyśpiesza pobieranie danych w najbardziej popularnych klientach Bittorrent p2p (peer-to-peer). Automatycznie optymalizuje połączenie internetowe i zwiększa ogólną wydajność - nawet o 200% - takich programów jak: eMule, uTorrent, Bittorrent, Limewire, Shareaza, Bearshare, Vuze, BitComet i FrostWire.

Jest bardzo prosty i łatwy w obsłudze nawet dla początkujących użytkowników - w zasadzie wystarczy go zainstalować i uruchomić bez potrzeby ingerowania w jakiekolwiek ustawienia.

Kluczowe cechy:
 • Zgodny z popularnymi klientami Bittorent p2p
 • Zwiększa prędkość pobierania do 200%
 • Przyjazny interfejs użytkownika
 • Określa pasmo dostępne dla połączenia
 • Automatycznie wznawia przerwane pobrania
 • Sprawdza sumę kontrolną pliku
 • Optymalizuje ustawienia protokołu TCP/IP
 • Otwiera porty lokalne/rutera
 • Zapisuje ostatnią sesję ustawień

Jedyne co musisz zrobić po uruchomieniu "dopalacza" to wskazać używany program wymiany plików np. eMule i uruchomić go z tej aplikacji przyciskiem Run. SpeedLord będzie dążył do zmaksymalizowania prędkości pobierania - niezależnie od lokalnych ustawień klienta p2p - oraz zastosuje wszystkie powyżej opisane funkcje. W każdej chwili - przyciskiem Quit - możesz zakończyć wspomaganie i w przypadku korzystania z kilku programów p2p zmienić na inny.

Strona domowa
Licencja: freeware
Wymagania: Internet i P2P
System: Windows 7/Vista/2003/XP/2000/98
Pobierz: speed-lord-1.1.setup.exe

3 komentarze:

 1. Niestety nie działa! Po zainstalowaniu i uruchomieniu w polu wyboru programu p2p podaje, iż nie wykrył żadnych tego typu programów. Używam NeoMule i w zaporze windy dodałem SpeedLord'a w wyjątkach. Używam też NOD32 ale ten nie zgłasza konfliktu. Co robić?

  OdpowiedzUsuń
 2. NeoMule to nowa wersja znanego programu eMule. Być może na nim nie działa. Natomiast na starym eMule tak!

  OdpowiedzUsuń
 3. u mnie dziala na vuze ...chodz nie dokonca jestem przekonany czy na 100% zwieszka jednak ta przepustowosc .. dziwi mnie bardzo tez to ze sa 2 wykrezy zielony i czerowony domyslam sie iz zielony dobry a czerwony chyba juz nie ... wiec tak do konca nie jestem przekonany o tym ze dziala dobrze chodz uzywam i nie nazekam za bardzo

  OdpowiedzUsuń

Komentarz musi dotyczyć publikowanego postu! W przeciwnym razie nie ukaże się.

Related Posts with Thumbnails