25 marca 2010

Smart Toolbar Remover - usuwanie niepotrzebnych pasków narzędzi z przeglądarek internetowych

Coraz częściej producenci darmowego oprogramowania do pakietów instalacyjnych swoich produktów dołączają różnego rodzaju paski narzędzi (toolbar), które integrują się z popularnymi przeglądarkami internetowymi. Nierzadko przez nieuwagę nie odznaczamy ich i zgadzamy się na ich instalację, a później napotykamy na różne problemy podczas próby ich odinstalowania.

Smart Toolbar Remover to niewielkie, bezpłatne narzędzie służące do odinstalowywania rożnych niepotrzebnych pasków narzędzi zainstalowanych w przeglądarkach, które niejednokrotnie zamiast pomagać stwarzają różnego rodzaju problemy.Wydłużają czas ich uruchamiania, a nierzadko zmieniają także stronę startową, że o wyskakujących okienkach już nie wspomnę.

Zwykle większość z nich można odinstalować tradycyjnie z poziomu przeglądarki, ale nie wszystkie. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, nie musisz szukać i kombinować, spróbuj tym narzędziem. Wystarczy go uruchomić, a po wykryciu wszystkich zainstalowanych pasków zaznaczyć te, które zamierzasz usunąć. Szybko i skutecznie pozbędziesz się wszystkich za jednym zamachem!

Podobny program [Toolbar Uninstaller]

Strona domowa
Licencja: freeware
System: Windows 7/Vista/2003/XP/2000/NT
Pobierz: toolbarremover2.0.exe

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarz musi dotyczyć publikowanego postu! W przeciwnym razie nie ukaże się.

Related Posts with Thumbnails