15 marca 2010

Zemana AntiLogger - roczna ochrona komputera przed złośliwym oprogramowaniem

Zemana AntiLogger chroni komputer przed złośliwym oprogramowaniem, które w jakiś sposób przedostało się do komputera pomimo aktywnej ochrony antywirusowej. Został zaprojektowany w taki sposób, aby przede wszystkim zabezpieczał system przed nieznanymi jeszcze keyloggerami, czyli oprogramowaniem przechwytującym wpisywane na klawiaturze hasła, loginy lub inne dane. Ale nie tylko przed nimi. Także przed nieautoryzowanym przechwyceniem kontroli nad kamerką internetową, albo przed manipulacjami w rejestrze lub pamięci. Doskonale współpracuje z lokalnym oprogramowaniem antywirusowym i anty-szpiegującym, dodatkowo wzmacniając ochronę systemu.

A ponieważ nie ma potrzeby aktualizacji definicji wirusów czy malware, szybko "w locie" wykryje i zamknie wszystkie nowe ich odmiany, zanim zdążą się uaktywnić.


Zabezpiecza system modułami:
  • Anti-KeyLogger - niweluje działania i zamyka keyloggera zanim przechwyci znaki napisane na klawiaturze
  • Anti-ScreenLogger - chroni przed programami przechwytującymi obraz ekranu, które w ten sposób próbują zdobyć hasła, loginy, numery kart kredytowych i tym podobne dane w przypadku używania wirtualnej klawiatury.
  • Anti-WebcamLogger - chroni w czasie rzeczywistym przed przechwyceniem kontroli nad kamerką internetową!
  • Anti-clipboardLogger - zabezpiecza przed wykorzystaniem prywatnych informacji z systemowego schowka.
  • System-Defence - chroni rejestr, aktywne procesy i ważne pliki systemowe przed złośliwym malware.

Obsługa programu jest bardzo prosta. W zasadzie wystarczy go zainstalować i można o nim zapomnieć. Wszystkie opcje są optymalnie ustawione. W przypadku pojawienia się alertu wystarczy zezwolić lub zablokować daną operację.
Bardziej zaawansowani użytkownicy mogą dostosować zabezpieczenia do własnych potrzeb. Nie jest to trudne bo posiada polski interfejs.


Oprogramowanie jest komercyjne, ale dzięki współpracy z SOFTPEDIA i promocji możesz pobrać roczną ochronę tym produktem za darmo! Trzeba się śpieszyć, bo nie wiadomo jak długo będzie jeszcze trwała!
Po zainstalowaniu produkt wymaga aktywacji (nie mylić z rejestracją).

AKTUALIZACJA! 09.12.2010
Nowa promocja tego produktu na Facebooku! Kliknij przycisk Like (Lubię to), zarejestruj lub zaloguj się na tym portalu, a dalej przejdź do karty (zakładki) FREE download! i kliknij na przycisk buraya (od góry w środkowym, czarnym obrazku), a otrzymasz bezpłatny klucz aktywacyjny z roczną licencją.

Strona domowa
Licencja: bezpłatna (Free Giveaway)
System: Windows 7 (32 bit)/Vista/XP
Pobierz pełną wersję: AntiLogger_SOFTPEDIA_1.9.2.185.exe

2 komentarze:

  1. SpyShelter dużo lepszy polecam testy na wilderssecurity

    OdpowiedzUsuń

Komentarz musi dotyczyć publikowanego postu! W przeciwnym razie nie ukaże się.

Related Posts with Thumbnails