23 lipca 2010

360Amigo System Speedup - szybka i skuteczna naprawa błędów rejestru

360Amigo System Speedup Free to bezpłatna i niestety okrojona wersja wielofunkcyjnego programu do naprawy i optymalizacji komputera, którym przyśpieszymy i zwiększymy jego ogólną wydajność. Jednym kliknięciem myszy naprawimy rejestr z wielu błędnych odniesień do nieistniejących aplikacji, skrótów, bibliotek, czcionek, rozszerzeń plików, pustych kluczy i innych elementów, które mogą pozostać po źle odinstalowanych lub usuniętych aplikacjach. Łatwo oczyścimy system z niepotrzebnych śmieci, jakie pozostawiają takie programy jak Windows Media Player, Microsoft Office, WinRar, WinZip, klienty p2p eMule, Kazaa, BitTorrent i jeszcze paru innych.

Usuniemy ślady naszej aktywności w Internecie takie jak historię, ciasteczka, pliki tymczasowe, a także wiele śladów powstałych podczas normalnej eksploatacji komputera np. bieżące dokumenty, kosz, pliki dziennika, pliki tymczasowe Windows itp.

W bezpłatnej wersji narzędzie pozwala:
  • Czyścić system jednym kliknięciem myszy
  • Odzyskiwać wolne miejsce na dysku
  • Naprawiać zaistniałe błędy rejestru
  • Usuwać ukryte ślady surfowania w Internecie
  • Trwale usuwać prywatne dane
  • Uzyskać pełne informacje o komponentach komputera

Pozostałe moduły Optymalizacja i Narzędzia przeznaczone są już niestety tylko dla płatnej wersji tego produktu! A szkoda, bo program pozwala w nich zarządzać procesami, usługami, autostartem oraz aplikacjami, które aktualnie połączone są z Internetem oraz wszystkimi zainstalowanymi programami i sterownikami w systemie, gdzie łatwo można odinstalować te nieużywane i już niepotrzebne.
Narzędzie analizuje błędy zaawansowaną technologią wykrywania, co objawia się przede wszystkim niezwykłą szybkością i skutecznością naprawy rejestru, a przez to zwiększeniem ogólnej wydajności systemu.

Polskich użytkowników ucieszy z pewnością fakt, że program obsługuje także nasz język, chociaż nie najlepiej radzi sobie z polskimi znakami.


Strona domowa
Licencja: freeware (do niekomercyjnego użytku)
System: Windows 7/2008/Vista/2003/XP/2000 (32-64bit)
Pobierz: 360AmigoSystemSpeedup1.2.setup

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarz musi dotyczyć publikowanego postu! W przeciwnym razie nie ukaże się.

Related Posts with Thumbnails