2 lipca 2010

IObit Toolbox Beta - zestaw zaawansowanych narzędzi naprawczych

IObit Toolbox to bezpłatny i niewymagający instalacji prawdziwy kombajn "wszystko w jednym". Służy do czyszczenia, naprawy, diagnostyki lub optymalizacji komputera i pomoże rozwiązać związane z nim problemy. Interfejs podzielony został na pięć kategorii: Czyszczenie, Optymalizacja, Naprawa, Bezpieczeństwo i Kontrola wśród których znajdziemy ponad 20 wyspecjalizowanych narzędzi.

Niektóre z nich znane nam są już z innego multi-narzędzia ASC takie jak Disk Cleaner, Privacy Sweeper, Internet Booster, Disk Doctor czy także dostępny osobno IObit Uninstaller, ale jest też moduł Win Fix pozwalający naprawić różne problemy związane z systemem, pulpitem czy bezpieczeństwem. Nie zabrakło oczywiście zaawansowanego narzędzia System Control, za którego pomocą dostosujemy mnóstwo ukrytych i trudno dostępnych elementów systemu, a także modułu do optymalizacji i zwalniania pamięci Smart RAM i wielu innych...

Jeśli więc znikną nam z pulpitu ikony Kosza, Mój Komputer itp. lub wszystkie wyświetlane będą wadliwie, albo będziemy mieć problemy z paskiem zadań, miniaturami w Eksploratorze i jeszcze wiele, wiele innych błędów, wszystkie naprawimy paroma kliknięciami...

Szybko i łatwo zmienimy głęboko ukryte i dla przeciętnego użytkownika zwykle trudno dostępne różne opcje powłoki systemu.

Toolbox jest przenośny, więc można go zabrać ze sobą na pendrive i łatwo uruchomić bezpośrednio na stwarzającym problemy komputerze. Wszystkie poszczególne narzędzia występujące w pakiecie można także uruchomić niezależnie od głównego interfejsu, bezpośrednio z folderu.

Niestety narzędzia dostępne są tylko w angielskiej wersji językowej, co może być pewnym utrudnieniem dla niektórych użytkowników.

Strona domowa: IObit
Licencja: freeware
System: Windows 7/Vista/XP/2000
Pobierz: obit_toolbox1.0.zip (beta)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarz musi dotyczyć publikowanego postu! W przeciwnym razie nie ukaże się.

Related Posts with Thumbnails