25 października 2008

3RVX - efektowny wskaźnik zmiany siły głosu na pulpicie

3RVX to efektowny zamiennik systemowej regulacji siły głosu z pełną obsługą przeźroczystości skórek. Regulacji możesz dokonać na dwa sposoby, naciśnięciem klawisza [Win] w połączeniu z rolką myszki albo tradycyjnie, po kliknięciu na ikonkę głośniczka w zasobniku systemowym (tray-u) i przesunięciu suwaka wskaźnikiem myszki. Stan regulacji zobaczysz natychmiast na pulpicie w efektownym wskaźniku obsługiwanym przez skórki, którego położenie na ekranie możesz dowolnie zmieniać. Również wszystkie skróty klawiszowe możesz indywidualnie ustawić, według własnych potrzeb.
Aby nie dublować systemowego głośniczka widocznego w tray-u (koło zegara) musisz go ukryć. Kliknij prawym przyciskiem myszy na systemowym głośniczku w tray-u (jeśli go tam masz) i wybierz Ustaw właściwości audio a następnie w otwartym oknie w zakładce Głośność usuń zaznaczenie z pola Umieść ikonę głośności na pasku zadań.

Drugi sposób - wejdź do Panelu sterowania, kliknij Dźwięki mowa i urządzenia audio, następnie wybierz Dźwięki i urządzenia audio i dalej tak samo jak powyżej usuń zaznaczenie.
3RVX jest darmowy, w ustawieniach dostępna jest polska wersja językowa.


Strona domowa
Wymagania: Microsoft .NET Framework 2.0>
System: Windows 98/Me/2000/2003/XP
Pobierz: 3RVX 2.5
Pobierz: skórki

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarz musi dotyczyć publikowanego postu! W przeciwnym razie nie ukaże się.

Related Posts with Thumbnails