3 października 2008

Drive Backup 9 Express - zrób kopię zapasową dysku

Każdy użytkownik komputera powinien zabezpieczyć się przed utratą danych w przypadku jakieś poważnej awarii dysku lub ataku wirusa tworząc regularnie kopie zapasowe. Znana firma Paragon przygotowała niespodziankę i udostępniła za darmo świetny program do kopiowania dysku Drive Backup 9.0 Express.

Jest prosty w użyciu i pozwala na tworzenie dokładnej kopii zapasowej komputera w tym systemu operacyjnego, danych i ustawień użytkownika oraz późniejsze odzyskanie całego dysku lub tylko określonej partycji.
Używa przy tym technologii Paragon's Hot Backup ® tworząc kopię bez konieczności ponownego uruchamiania systemu Windows jak to ma miejsce w innych tego typu programach.

Posiada bardzo intuicyjny interfejs obsługiwany za pomocą kreatorów najczęściej wykorzystywanych operacji. Do poprzedniego stanu przywrócić można cały obraz dysku lub tylko potrzebne partycje z bootowalnych nośników takich jak USB, CD lub DVD.
Strona domowa: Paragon Software Group
Licencja: darmowy (do użytku prywatnego)
Wymagania: darmowa rejestracja
System: Windows 2000/XP/Vista (32/64 bit)
Pobierz: Drive Backup 9.0 Express (32 bit)
Pobierz: Drive Backup 9.0 Express (64 bit)

4 komentarze:

 1. a skąd wziąć serial i key?

  OdpowiedzUsuń
 2. Wersja Drive Backup 9 Express jest darmowa. Podczas instalacji, kliknij na przycisk "Get Free Serial" a zostaniesz przekierowany na stronę rejestracyjną, gdzie po wypełnieniu formularza i podaniu adresu e-mail zostanie ci przesłany darmowy numer seryjny.

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak nagrać backup na CD lub DVD?
  Aby nagrać kopię w Paragon Drive Backup 9 Express na CD/DVD należy wybrać piątą opcję: BUILD RECOVERY MEDIA, a dalej postępować według kreatora...

  OdpowiedzUsuń
 4. Czy mogę prosić krok po kroku jak zrobić obraz c z systemem, a później jak przywrócić go po zawaleniu systemu. Nie znam angielskiego, anie chciałbym czegoś usunąć. Proszę!!! ( pagk@poczta,onet.pl )

  OdpowiedzUsuń

Komentarz musi dotyczyć publikowanego postu! W przeciwnym razie nie ukaże się.

Related Posts with Thumbnails