2 października 2008

Galeria fotografii - przeglądaj i edytuj swoje fotografie

Prawie każdy posiadacz aparatu cyfrowego prędzej czy później szuka programu pozwalającego na wygodne przeglądanie czy katalogowanie swoich zdjęć po ich skopiowaniu na dysk.
Galeria fotografii to jedna z usług Windows Live , efektowna i łatwa w obsłudze aplikacja pozwalająca na edytowanie, udostępnianie i przeglądanie fotografii za pomocą kilku kliknięć myszki. Aplikacja pozwala łatwo posegregować i opisać zdjęcia oraz stworzyć z nich atrakcyjny kolaż. W prosty sposób usuniesz tzw. efekt czerwonych oczu, skorygujesz kolory i ekspozycję oraz wykadrujesz zdjęcia. Każdą fotografię możesz dowolnie opisać, dodając miejsce utworzenia zdjęcia lub dowolny komentarz oraz zmienić podpis, który później ułatwi wyszukiwanie określonego zdjęcia w zawartej w programie wyszukiwarce. Bezpośrednio z poziomu aplikacji możesz również nagrać dysk CD z danymi a także połączyć (jeśli takowe posiadasz) luźne zdjęcia w panoramę.
Program oczywiście jest w polskiej wersji językowej.

Instalacja:
Najpierw pobieramy z witryny Microsoftu WLinstaller.exe nastąpi przekierowanie do usługi Windows Live. Po uruchomieniu instalatora i zaakceptowaniu lub nie proponowanych, dodatkowych usług, wybieramy z listy sześciu dostępnych produktów Galeria fotografii. Po zainstalowaniu aplikacja jest gotowa do użycia.

Wymagania: Internet
System: Windows XP SP2/Vista
Pobierz: Galeria fotografii

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarz musi dotyczyć publikowanego postu! W przeciwnym razie nie ukaże się.

Related Posts with Thumbnails