3 listopada 2008

DeskHedron - wirtualny pulpit 3D

DeskHedron to program, umożliwiający stworzenie trójwymiarowego wielokąta z wirtualnymi pulpitami i szybkim przełączaniu pomiędzy nimi. W widoku 3D można przełączać się pomiędzy, maksymalnie dziewięcioma pulpitami za pomocą rolki myszki albo prawego lub lewego klawisza kursora.

Po uruchomieniu aplikacji, pulpit 3D aktywujemy kliknięciem na ikonkę DeskHedron-a w zasobniku systemowym lub wciśnięciem klawiszy Ctrl+Shift. Natomiast aktywacji wybranego, wirtualnego pulpitu dokonujemy kliknięciem, lewym przyciskiem myszy w dowolnym miejscu ekranu albo wciśnięciem klawisza Enter. Z początku dostępne będą tylko dwa wirtualne pulpity. Kolejne możemy dodawać po kliknięciu prawym przyciskiem myszki na ikonce w tray-u i wybraniu z menu kontekstowego opcji Desktop+. Tak samo usuwamy wirtualne pulpity, wybierając Desktop-.
DeskHedron nie wymaga instalacji jak inne tego typu programy, wystarczy go uruchomić. Aby wyjść z programu należy w obszarze powiadomień (tray-u) kliknąć PPM na jego ikonkę i wybrać Exit.

Źródło: TokyoDownstairs
Wymagania: DirectX9.0c,
System: Windows 2000/XP
Pobierz: DeskHedron 1.0

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarz musi dotyczyć publikowanego postu! W przeciwnym razie nie ukaże się.

Related Posts with Thumbnails