11 listopada 2008

Desktop Takeover - umieść dowolne zdjęcie na pulpicie

Desktop Takeover to program, za pomocą którego w wygodny sposób metodą Przeciągnij i upuść, możesz umieszczać w dowolnym miejscu na pulpicie zdjęcia lub inne obrazki. W odróżnieniu od niedawno opisywanego Vjpeg, Desktop Takeover potrafi jednak dużo więcej. Zezwala na umieszczanie obrazów z kamer internetowych "na żywo" dostępnych po darmowym założeniu konta, oraz kanałów w taki sposób, że tapety lub całe foldery tapet mogą być zmieniane z góry określoną częstotliwością. Ponadto obsługuje przeźroczystość, więc obrazki mogą przenikać jedno przez drugie. Dodaje też efektowne ramki w umieszczanych na pulpicie obiektach.

Własne zestawy, "tematy" można udostępniać w internecie jak również pobrać gotowe kompozycje od innych internautów, np: misc, space, trains i inne.

Wszystkie operacje najpierw wykonujemy w głównym oknie programu, a po ich zatwierdzeniu, tapeta lub zestaw tapet z obiektami instalowany jest na pulpicie. Po ustawieniu w opcjach programu, także na bieżąco, już na pulpicie, zmienimy rozmiar obiektu lub możemy przemieszczać go po nim, przez dwukrotne kliknięcie i przytrzymanie kursora nad danym obiektem, aż zostanie uaktywniony.

Strona domowa
Licencja: freeware (darmowa)
System: Windows XP/Vista
Pobierz: Desktop Takeover lub Desktop Takeover.1.0

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarz musi dotyczyć publikowanego postu! W przeciwnym razie nie ukaże się.

Related Posts with Thumbnails