24 listopada 2008

NetLimiter2 Monitor - monitoruj ruch w sieci

NetLimiter2 Monitor to darmowe narzędzie, dzięki któremu można sprawdzić, jakie uruchomione programy i procesy korzystają i mają dostęp do internetu oraz takie, które mają dostęp, ale są aktualnie rozłączone. Czy też z jaką szybkością dana aplikacja pobiera i wysyła dane, adres IP, numer procesu oraz z jakiego portu. Można też, przy okazji sprawdzić, czy dana aplikacja powinna łączyć się z internetem, czy też nie i w ten sposób wykryć ewentualnego szkodnika takiego jak spyware czy innego robala. Aplikacja pozwala wybrać jedną z trzech stref monitoringu: Mój komputer, Internet lub Sieć lokalna. Dostarcza także dokładnych statystyk, codziennych, tygodniowych czy rocznych, ile danych każda aplikacja wysyłała, a ile pobrała z internetu czy sieci.
NetLimiter 2 Monitor to okrojona wersja NetLimiter Pro, która dodatkowo posiada takie funkcje jak limitowanie szybkości transferu, zdalną administrację, harmonogram itp. W warunkach domowych jednak wystarczy wersja darmowa. Program posiada polską wersję językową. Jest osobna wersja dostępna dla Windows 32 bitowego i 64 bitowego.

Strona domowa |Freeware | Windows 2000/XP/Vista/7 | Pobierz wersję 2 lub 3

2 komentarze:

  1. Linki downloadingu już chyba nieaktualne.

    OdpowiedzUsuń
  2. Dokładnie... Post jest dość stary i w międzyczasie powstała nowsza wersja tego programu NetLimiter 3 w trzech odmianach Monitor, Lite i Pro różniące się możliwościami.
    Linki poprawione.

    OdpowiedzUsuń

Komentarz musi dotyczyć publikowanego postu! W przeciwnym razie nie ukaże się.

Related Posts with Thumbnails