4 listopada 2008

Shock Desktop 3D - stwórz trójwymiarowy pulpit

Shock Desktop 3D to darmowa aplikacja dzięki której możesz przebudować całkowicie swój pulpit w trójwymiarowe środowisko. Po uruchomieniu aplikacji, wszystkie skróty umieszczone na pulpicie mogą być zaprezentowane w środowisku 3D na dwa sposoby, jako prostokąty (żetony) lub w postaci sześcianu, w zależności od wybranej metody.

Kostki te można w dowolny sposób przemieszczać kursorem na pulpicie w bardzo realistyczny sposób. Nie są one tylko przesuwane ale turlane, jak zwykłe kostki do gry i mogą odbijać się jedna od drugiej, zgodnie z prawami fizyki. Rozmiary ikon można zmieniać według własnych upodobań w prosty sposób z menu kontekstowego pulpitu.

Po dostosowaniu wszystkich dostępnych opcji pulpitu takich jak renderowanie, efekty, typ i rozmiar ikon, ich przeźroczystość, kolor tekstu czy użyty styl wizualny, wszystko możemy zapisać do własnego profilu. Pulpit obsługuje własne style wizualne (theme) dostępne na stronie http://theme.docs.kr/.


Po pobraniu spolszczenia i rozpakowaniu, należy skopiować plik Polish.dat do folderu Language aplikacji ShockDesktop3D. Następnie w obszarze powiadomień (tray_u) odszukać jego ikonkę i z menu kontekstowego wybrać Language-->Polish.

Strona domowa
Licencja: darmowy (freeware)
System: Windows 2000/XP/Vista
Pobierz: spolszczenie
Pobierz: ShockDesktopV0.5.zip

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Komentarz musi dotyczyć publikowanego postu! W przeciwnym razie nie ukaże się.

Related Posts with Thumbnails